Wypożyczalnia samochodów Kalisz

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen oddział Kalisz pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów oddział w Kaliszu

Kalisz
62-800 Kalisz, ul. Majkowska 26

telefon: 730 001 322
e-mail: arsen@arsen.net.pl
 

Godziny pracy kaliskiego biura

pn - pt 10:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela biuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów w Kaliszu

Interesuje Cię wynajem aut osobowych lub dostawczych w Kaliszu na kilka godzin, dni, a może dłuższy okres? Wypożyczalnia aut Arsen oferuje bogaty wybór modeli w konkurencyjnych cenach. Możemy zaproponować Tobie małe miejskie auto o niskim spalaniu, samochód kompaktowy, kombi oraz modele o podwyższonym standardzie – Premium i luksusowe. Nasze auta nie mają więcej niż 2 lata i są systematyczne serwisowane. Posiadają ważne ubezpieczenie AC i OC.

Komfortowy wynajem samochodów w Kaliszu

Arsen wypożyczalnia aut Kalisz to przejrzysty cennik – rozliczamy się w stawce za dzień, a nie za przejechane kilometry, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Do samochodu możesz wypożyczyć fotelik dziecięcy, bagażnik dachowy lub inne akcesoria. U nas wynajem samochodów to wygoda i komfort, które szukasz.

Wynajem aut możliwy jest w naszym punkcie w Kaliszu. Inna opcja to zarezerwowanie go z domu. Wystarczy wybrać model, zadzwonić lub wysłać e-maila. Samochód będzie gotowy do jazdy w ustalonym dniu w naszej wypożyczalni. Istnieje także możliwość dojazdu pod wskazany adres lub odbiór po zakończeniu wypożyczenia z określonej lokalizacji.

Dlaczego warto wybrać Kalisz?

Kalisz jest jednym z najstarszych i bogatym w kulturę miastem, znajdującym się na Wysoczyźnie Kaliskiej, którego początki sięgają XII wieku. Pomimo zniszczonego w 1914 roku śródmieścia udało się je zrekonstruować, odbudowując główny rynek w Kaliszu, na którym mieści się m.in. kamienica z medalionami, zespół klasztorny oo. franiciszkanów, fragment murów miejskich z basztą, a także prawosławna cerkiew. Będąc w Kaliszu, warto obejrzeć także secesyjną kamienicę Adama Szrajera położoną przy ulicy Kościuszki, a także Villę Calisia z 1905 r. Do zwiedzania kaliskiej aglomeracji polecamy samochody z kaliskiej wypożyczalni aut Arsen. kaliski oddział wypożyczalni kaliska wypożyczalnia aut kaliska wypożyczalnia aut

wynajem samochodów Kalisz, wypożyczalnia samochodów Kalisz

Nasze wypożyczalnie samochodów

BełchatówBiałystokBydgoszczCzęstochowaElblągGarwolinGdańskGrudziądzInowrocławJaworznoJelenia GóraKaliszKatowiceKielceKoninŁódźMińsk MazowieckiOlsztynOlsztynOstrów Wlkp.Piotrków Tryb.PłockPoznańRadomRogoźnoRokietnicaRzeszówSzczecinekToruńWarszawaWłocławekWrocławZgorzelec