Wypożyczalnia samochodów Kielce

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kielce
25-002 Kielce, Sienkiewicza 61 ; Witosa 4

telefon: 730 001 322
e-mail: kielce@arsen.net.pl
 

Godziny pracy biura

pn - pt 10:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela biuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Kielc

Własny samochód to ogromna wygoda i pewna forma prestiżu. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie takim dysponować. Na szczęście istnieje nasza firma, czyli profesjonalna wypożyczalnia samochodów. Posiadamy bogatą flotę aut różnej klasy, pochodzących od wielu marek i przedstawiające różne modele. Oferujemy wynajem samochodów na terenie Kielc oraz w okolicach, choć oczywiście wypożyczonym od nas autem można ruszyć w trasę o wiele dalej.

Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje pojazdami osobowymi oraz dostawczymi. Dzięki temu można skorzystać z prezentowanych tu usług w wielu sytuacjach. Nie ważne, czy potrzebny nam samochód zastępczy, szukamy auta do celów biznesowych, turystycznych, rozrywkowych czy raczej potrzebny nam samochód dostawczy, za pomocą którego można by się przeprowadzić – proponujemy wynajem samochodów na każdą okazję. Współpracujemy także z firmami ubezpieczeniowymi, oferując samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego.

Oferujemy zarówno krótkoterminowy wynajem samochodów, jak i udostępniamy pojazdy na kilka miesięcy czy nawet lat. Z tego powodu nasza wypożyczalnia samochodów pełni również rolę atrakcyjnej alternatywy dla leasingu. Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy, są nowe lub jedynie kilkuletnie i wyróżniają się bardzo dobrym – i będącym pod stałą kontrolą – stanem technicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą naszej firmy, atrakcyjnymi cenami wraz z aktualnymi promocjami, oraz z flotą, którą dysponujemy. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy.

Nasze wypożyczalnie samochodów

BełchatówBiałystokBydgoszczCzęstochowaElblągGarwolinGdańskGrudziądzInowrocławJaworznoJelenia GóraKaliszKatowiceKielceKoninŁódźMińsk MazowieckiOlsztynOlsztynOstrów Wlkp.Piotrków Tryb.PłockPoznańRadomRogoźnoRokietnicaRzeszówSzczecinekToruńWarszawaWłocławekWrocławZgorzelec