Wypożyczalnia samochodów
Wynajem aut

O nas

Wypożyczalnia samochodów „Arsen” działa od 2000 roku.

Prowadzimy wynajem samochodów krótko i długoterminowy. Oferta wynajmu samochodów skierowana jest do osób prywatnych jak również do firm. Wszystkie nasze auta są nowe, maksymalnie 2 letnie. Wszystkie nasze samochody są dobrze wyposażone, w każdym samochodzie znajduje się klimatyzacja, radio CD lub MP3, pakiet elektryczny, ABS i Airbagi. Posiadamy we flocie szeroką gamę samochodów począwszy od samochodów najmniejszych tj. Renault Twingo czy Chevrolet Spark poprzez samochody miejskie Nissan Micra, Opel Corsa, Ford Fokus, Renault Megane, duże samochody rodzinne tj. Ford Mondeo, Renault Laguna do samochodów dostawczych tj. Renault Kangoo, Peugeot Boxer, Renault Trafik i wiele innych marek oraz modeli.

Posiadamy również samochody sportowe oraz kabriolety.

W naszej ofercie posiadamy dodatkowe usługi tj. wynajem samochodu z kierowcą, wynajem samochodu do ślubu lub wynajem dodatkowego wyposażenia do samochodu tj. nawigacja GPS, bagażnik dachowy, telefon komórkowy.

W okresie zimowym nasze samochody wyposażone są w opony zimowe uznanych marek a w razie konieczności możliwe jest wypożyczenie łańcuchów na koła.

Posiadamy oddziały w takich miastach jak Łódź, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Płock, Olsztyn, Elbląg, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz i Częstochowa. W razie konieczności możliwe jest dostarczenie lub odbiór samochodu z innych miejscowości.

  • Gwarantujemy wygodną i bezpieczną podróż naszymi samochodami, które wyposażone są w radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, klimatyzację.
  •  Samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczenia Rent-a-car OC, AC, ASSISTANCE wliczony w cenę wynajmu.
  • Naszymi pojazdami możesz poruszać się po krajach całej Unii Europejskiej.
  • Oprócz atrakcyjnych, ekonomicznych i tanich w wynajmie samochodów Arsen oferuje przyjacielską obsługę przez 7 dni w tygodniu, w koniecznych przypadkach gotowość niesienia pomocy swoim klientom 24 godziny na dobę.
  • Przy wypożyczeniu długoterminowym, oraz dla stałych klientów istnieje możliwość negocjacji cen samochodów.
  • Nasze samochody nie są oklejone reklamami, ani w żaden sposób oznaczone. (Wyjątkiem są auta w Klasie A Promocja i P/FD)