Wypożyczalnia samochodów Kalisz

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Kalisz

Kalisz
62-800 Kalisz, ul. Majkowska 26

telefon: 720 100 520, 720 340 340
e-mail: arsen@arsen.net.pl
 

Godziny pracy biura

pn - pt 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela biuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Kalisz

Chcesz wynająć auto osobowe lub dostawcze w Kaliszu na kilka godzin, dni, a może dłuższy okres czasu? Wypożyczalnia samochodów Arsen oferuje bogaty wybór modeli w konkurencyjnych cenach. Możemy zaproponować Tobie małe miejskie auto o niskim spalaniu, samochód kompaktowy, kombi oraz modele o podwyższonym standardzie – Premium i luksusowe. Nasze auta nie mają więcej niż 2 lata i są systematyczne serwisowane. Posiadają ważne ubezpieczenie AC i OC.

Komfortowy wynajem samochodów

Wypożyczalnia aut Arsen (Kalisz) to przejrzysty cennik – rozliczamy się w stawce za dzień, a nie za przejechane kilometry, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Do samochodu możesz wypożyczyć fotelik dziecięcy, bagażnik dachowy lub inne akcesoria.

Wynajem aut możliwy jest w naszym punkcie w Kaliszu. Inna opcja to zarezerwowanie go z domu. Wystarczy wybrać model, zadzwonić lub wysłać e-maila. Samochód będzie gotowy do jazdy w ustalonym dniu w naszej wypożyczalni. Istnieje także możliwość dojazdu pod wskazany adres lub odbiór po zakończeniu wypożyczenia z określonej lokalizacji.

Nasze wypożyczalnie samochodów

BełchatówBydgoszczCzęstochowaElblągGdańskGrudziądzInowrocławKaliszKielceKoninŁódźOlsztynOstrów Wlkp.Piotrków Tryb.PłockRadomToruńWłocławek