Wypożyczalnia samochodów
Wynajem aut

Inne usługi

Wypożyczalnia samochodów Arsen oferuje szereg usług związanych z wynajmem pojazdu takich jak wynajem samochodu z kierowcą czy wypożyczenie samochodu do ślubu. Oferujemy również dodatkowe wyposażenie do wypożyczanych samochodów.

Wynajem samochodu z kierowcą

Wychodząc na przeciw potrzebą Klientów, wypożyczalnia samochodów Arsen oferuje usługę wynajmu samochodu wraz z kierowcą. Podczas podróży ciężar prowadzenia samochodu spoczywa na naszych doświadczonych kierowcach, a w tym czasie Klient może pracować lub podróżując w komfortowych warunkach oddać się relaksowi, aby do celu podróży dotrzeć wypoczętym. Cena takiego wynajmu za każdym razem negocjowana jest indywidualnie.

Wynajem samochodu do ślubu

Kolejną dodatkową propozycją jest wynajem samochodu do ślubu lub na inne uroczystości. W swojej flocie posiadamy Opla Insignię, kabriolet Renault Megane III, oraz limuzyny Renault Latitude, które sprawią że w ten szczególny dzień będą mieli Państwo oryginalny samochód.

Fotelik dla dziecka

W trosce o bezpieczeństwo naszych pociech, wprowadzono obowiązek przewozu dzieci do lat 12 lub do 150 cm wzrostu w specjalnych fotelikach. Rezerwacji fotelika należy dokonać wraz z rezerwacją samochodu.

Nawigacja GPS

Niezwykle funkcjonalne urządzenie pomagające kierowcą w dotarciu do celu. Sprawdza się nie tylko w dłuższych podróżach, ale przede wszystkim w odnalezieniu się w sieci dróg dużych miast. Wystarczy wpisać interesujący nas adres, a nawigacja wytycza drogę i prowadzi nas do celu, a kierowca może skupić sie wyłącznie na prowadzeniu samochodu. Rezerwacji nawigacji należy dokonać wraz z rezerwacją samochodu.

CB Radio

Do wypożyczonego samochodu mogą Państwo zamówić CB Radio. Urządzenie niezwykle przydatne podczas podróży w komunikacji oraz do pozyskiwania informacji o aktualnych warunkach na drodze.

Bagażnik dachowy

Bagażnik dachowy, znacznie powiększa przestrzeń ładunkową samochodu. Bagażnik jest dostępny wyłącznie dla samochodów posiadających relingi dachowe. Nowoczesna konstrukcja bagażnika nieznacznie wpływa na prowadzenie samochodu, oraz na wzrost zużycia paliwa.

Łańcuchy na koła

W okresie zimowym wszystkie wypożyczane samochody mają założone opony zimowe wysokiej jakości. W celu poprawienia bezpieczeństwa mogą Państwo zamówić łańcuchy na koła. Ten dodatkowy element znacznie podwyższa bezpieczeństwo klientom którzy w okresie zimowym wybierają się w rejony górskie. W krajach alpejskich w okresie zimowym, wymagane jest przynajmniej posiadanie łańcuchów zimowych na wyposażeniu samochodu.

Telefon komórkowy

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu do wypożyczonego pojazdu telefon komórkowy.