Wypożyczalnia samochodów
Wynajem aut

Kontakt

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Toruń
87-100 Toruń, Żółkiewskiego 37/41

telefon:
kom: 501 225 794
e-mail: arsen@arsen.net.pl
tel 518 336 158 - opiekun klienta Łukasz Świerkowski

Godziny pracy biura

pn - pt8:30 - 16:30
sobota9:00 - 14:00
niedzielabiuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Toruń

Auto okazuje się niezbędne w wielu sytuacjach. Na szczęście, gdy taka się pojawia, wcale nie trzeba kupować nowego – wystarczy zapoznać się z tym, co ma do zaoferowania nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Torunia i okolic, choć oczywiście nasi kliencie mogą wyjeżdżać pojazdami dużo dalej. Oferujemy wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych – posiadamy auta różnych marek i modeli. Zawsze jednak nasza wypożyczalnia samochodów ma do zaproponowania jedynie pojazdy co najwyżej kilkuletnie, w pełni sprawne technicznie i właściwie przygotowane do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach pogodowych.


Swoje usługi kierujemy do każdego, kto potrzebuje auto osobowe lub dostawcze – bez względu na cel. Tym samym nasza oferta zawiera wynajem samochodów krótkoterminowy oraz z umową zawieraną na dłuższy okres, nawet kilkuletni. Warto zgłosić się do nas, gdy potrzebne jest auto w celach biznesowych, turystycznych, gdy poszukiwany jest elegancki pojazd do ślubu lub na szczególnie ważną randkę lub, po prostu, na czas wizyty własnego samochodu w warsztacie. A w przypadku kolizji drogowych zapewniamy samochód zastępczy w ramach OC sprawcy zdarzenia. Z kolei wynajem samochodów długoterminowy to doskonała opcja dla właścicieli firmy, którzy szukają auta służbowego na korzystnych warunkach – dużo lepszych niż leasing czy zakup nowego.


Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z możliwościami, jakie ma do zaoferowania nasza wypożyczalnia samochodów. Gwarantujemy atrakcyjne warunki i pełne zadowolenie ze świadczonych tu usług.