Wypożyczalnia samochodów
Wynajem aut

Kontakt

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Łódź
Łagiewnicka 54/56 Budynek A lok 426

telefon: 42 682 69 03
kom: 501 225 794
e-mail: arsen@arsen.net.pl

Godziny pracy biura

pn - pt8:30 - 16:30
sobota9:00 - 14:00
niedzielabiuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Łódź

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu wypożyczania samochodów różnego rodzaju. Proponujemy wypożyczenie nie tylko samochodów osobowych, ale również aut dostawczych. Miejscem naszej działalności jest miasto Łódź, w którym pracujemy od samego początku.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów dostawczych to miejsce, w którym pożyczyć można samochód w doskonałym stanie technicznym. Nad każdym autem pozostającym w naszej dyspozycji czuwają wykwalifikowani mechanicy, którzy codziennie dokonują przeglądów pod kątem sprawności najważniejszych układów: hamulcowego, kierowania. Dzięki temu nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych jest miejscem, w którym klienci mogą wypożyczyć samochód w pełni dla nich bezpieczny.

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych to gwarancja pożyczenia samochodów o różnych rozmiarach. Wybierając jako miejsce naszej działalności Łódź, wiedzieliśmy, że potrzeby klientów będą różnorodne. Dlatego dysponujemy rozmaitymi autami, które są w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Wypożyczalnia samochodów, którą zdecydowaliśmy się prowadzić, to miejsce, w którym najważniejszy jest klient i jego satysfakcja.

Nasza wypożyczalnia samochodów czynna jest przez siedem dni w tygodniu. Wypożyczalnia aut pozostaje więc do dyspozycji klientów dwadzieścia cztery godziny na dobę niezależnie od pory dnia czy nocy. Pracujemy również w dni świąteczne. Dzięki temu nasi klienci mogą wypożyczyć od nas samochód zawsze wtedy, kiedy pojawia się taka potrzeba. Osoby, które muszą skorzystać z pomocy naszego biura mogą udać się do niego również w sobotę – pracownik obsłuży wszystkich do godziny 14.

Nasza wypożyczalnia samochodów to zespół wykwalifikowanych ludzi, którzy kochają swoją pracę. Dzięki temu prowadzona przez nas wypożyczalnia aut świadczy usługi na wysokim poziomie, dbając nawet o najmniejsze szczegóły. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, pamiętając, że najważniejsze jest zaspokojenie jego potrzeb i oczekiwań.

Nasza wypożyczalnia aut to miejsce, któremu warto zaufać!