Wypożyczalnia samochodów
Wynajem aut

Kontakt

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Grudziądz

Grudziądz
86-300 Grudziądz, ul. Dworcowa 38/40

telefon:
kom: 518 336 158
e-mail: arsen@arsen.net.pl
tel 518 336 158 - opiekun klienta Łukasz Świerkowski

Godziny pracy biura

pn - pt8:30 - 16:30
sobota9:00 - 14:00
niedzielabiuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Grudziądz

Wynajem samochodów na krótki i długi okres – od jednego dnia do nawet kilku miesięcy oferuje wypożyczalnia Arsen w Grudziądzu, obecna na rynku już od 2000 roku. Naszym klientom przedstawiamy bogaty wybór aut osobowych i dostawczych znanych marek (Opel, Ford, Volvo, Nissan, Volkswagen, Peugeot).

Arsen – wynajem aut na poziomie

Samochody są zadbane i poddawane systematycznym przeglądom serwisowym, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo oraz doskonały komfort jazdy. Auta nie mają naklejek z logo naszej firmy ani innych oznaczeń reklamowych.

Wypożyczalnia samochodów Arsen oferuje klientom w Grudziądzu także pakiet usług dodatkowych, czyli akcesoriów typu: fotelik dziecięcy, bagażnik dachowy, radio CB oraz łańcuchy zimowe. Klienci mogą zdecydować się także na wynajem samochodu z kierowcą lub samochodu do ślubu.

Rezerwacja i wynajem samochodów możliwe są w naszym punkcie w Grudziądzu, telefonicznie lub e-mailem. Od razu przedstawiamy ostateczną cenę za wypożyczenie samochodu osobowego, ponieważ zależy ona od klasy samochodu i czasu użytkowania, a nie przejechanych kilometrów. Formalności nie zajmą nam dłużej niż pół godziny. Po tym czasie możesz zapinać pasy i ruszać w drogę!