Wypożyczalnia samochodów
Wynajem aut

Kontakt

Wypożyczalnia samochodów - Wynajem aut - osobowych i dostawczych - Arsen pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Bydgoszcz
85-001 Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 103

telefon:
kom: 518 336 158
e-mail: arsen@arsen.net.pl

Godziny pracy biura

pn - pt8:30 - 16:30
sobota9:00 - 14:00
niedzielabiuro nieczynne
Wypożyczalnia samochodów Arsen pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę

Wynajem samochodów Bydgoszcz

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Arsen w Bydgoszczy oferuje szeroki wybór aut w atrakcyjnych cenach. Posiadamy na wynajem kilkadziesiąt modeli popularnych marek, m.in. Dacia, Volvo, Renault, Volkswagen, Opel, Ford, Nissan. Wśród nich klienci znajdą małe samochody miejskie, kompaktowe, samochody klasy Premium, kombi, auta luksusowe i SUV-y. Nasze auta nie są w żaden sposób oznakowane i prezentują się nienagannie.

Wynajem samochodów na każdą okazję

Posiadamy również szereg usług dodatkowych, uzupełniających wynajem samochodów. Oferujemy klientom wypożyczenie: fotelika dziecięcego, nawigacji GPS (jeśli wybrany samochód nie ma jej w standardzie), czy CB Radia. Wszystkie auta są bogato wyposażone, m.in. w kilka poduszek powietrznych, radio oraz klimatyzację. Poznaj także nasze inne usługi – wynajem aut do ślubu oraz wypożyczenie samochodu z kierowcą.

Klientom w Bydgoszczy proponujemy wynajem samochodów na lotnisku Bydgoszcz-Szwederowo. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji telefonicznych lub e-mailowych. Czekamy na Państwa także w naszym punkcie.